Brother MFC-J5720DW

• tisk je dobrý, ve srovnání s laserovou tiskárnou trochu světlejší
    • nádherný design a připojení přes wifi

• , zakoupeno v SOFTCOM.cz

• levný tisk,umí vše co potřebuji

U mně hlavní roli hrála cena tisku a v tom si myslím,že nemá konkurenta a pokud netisknete každý den jako já,tak nejlepší volba, protože dodatková spotřeba je ze všech značek nejnižší.S kvalitou tisku a kopírování jsem také spokojena,fotografie jsem ještě nezkoušela.Navíc má možnost používat velkokapacitní tonery a na tom se hodně ušetří.3 roky záruka bez příplatku.

Typ zařízení
inkoustové
Maximální formát
A3
Barevný tisk
Oddělené náplně
Displej
Automatický podavač

MFC-J5720DW je ideální barevné inkoustové multifunkční zařízení pro středně velké kanceláře, obsahuje 3 zásobníky pro flexibilní manipulaci s papírem. Použitím super vysokokapacitních inkoustových kazet je možné vytisknout až 2400 stran a ušetřit náklady za tisk. Nabízí tisk až do formátu A3, oboustranný tisk, skenování a kopírování až do formátu A4 a automatický oboustranný podavač dokumentů na 50 listů.

1zákazník doporučuje produkt
    • Oboustranny tisk, podavac i na skenovani
    • Pokud chybi 1 z barev, tiskarna netiskne
    • Casto zasychaji trysky hlavy, pokud netisknete nekolik dni, nebo dokonce tydnu - originalni inkoust
    • Ukrutne vysoka spotreba inkoustu pri cisteni tiskove hlavy
    • Hlasi prazdna napln, i kdyz tam inkoust je
    • Mdle barvy pri tisteni fotek i s originalnim inkoustem a rychlost mala
  • , zakoupeno v Alza.cz

• tisk je dobrý, ve srovnání s laserovou tiskárnou trochu světlejší