Epson Stylus SX130

A4
Barevný tisk
Oddělené náplně
Automatický podavač

Cenově dostupná multifunkční tiskárna Epson SX130. Tiskárna s rychlostí tisku barevného 28str./min a černobíleho 15str./min. Čtyřtlačítkový ovládací panel zaručuje snadné ovládání a jednoduché nastavení multifunkčního zařízení.

• Občas tiskne
    • Skener
    • Levné alternativní barvy - 4 barvy za celkem 150 Kč
    • Vydrží, když do ní kopnete nebo bouchnete
    • Vetšinou netiskne
    • Neustále se jí nelíbí "špatně" vložený papír
    • Když dojde některá z barev, tak nemožnost tisknout pouze černobíle

Tuto tiskárnu jsem si koupil kvůli značce, tak nějak jsem předpokládal, že s ní nebude problém a také malé pořizovací ceně.
    Nyní tohoto nákupu lituji, určitě se na trhu najde kvalitnější tiskárna za podobný peníz.

• hlučná
    • drahé originální kazety s malým množstvím barvy
    • pomalá

Tiskárna sice byla levná (asi 1000kč), ale tonery do ní jsou drahé. Kompatibilní tonery fungují jen nějakou chvíli, poté je tiskárna "přestane rozpoznávat". Nejprve třeba černou, vyměním ji, pak azurovou, vyměním ji, pak hned žlutou.... Člověk do ní může cpát jednu kazetu za druhou. Když do ní nakonec koupím originální drahé tonery, nerozpoznává ani je.... Imrvére netiksne. Nedoporučuju.

• Za prijatelnou cenu docela kvalitni tisk
    • Vysoka spotreba inkoustu
    • Obcasne zasekavani se papiru v podavaci
    • Drahe originalni cartridge
    • Nemoznost tisknout cernobile pokud dojde barevna
    • Nemoznost pouziti LARGE naplni
    • ale co me nastvalo nejvic je skutecnost, ze jsem si koupil sadu cartirdgi original Epson za 1300!!! Kc predpokladal jsem ze mam klid tak na 465 stran tisku co uvadi vyrobce- jedna se o sadu T1295. Puvodni sada T1285 je jen na 165 stran. Po vlozeni do tiskarny nebyli cartridge rozpoznany a pak jsem na strankach Epsonu nasel ze jsou stejne, pouze je tam vic inkoustu ale v teto tiskarne fungovat nebudou, pouze v drazsim modelu SX230. presto, ze neni duvod aby nefungovaly. Proste mas levnou tiskarnu mas smulu. Tohle byl definitivne posledni produkt Epsonu ktery jsem koupil. S takovou firmou uz nechci mit nikdy nic do cineni fakt super kdyz vyhodite 1300 kc za originalni cartridge co stali vic nez tiskarna a zjistite ze tam nepujdou v sobotu vecer kdyz potrebujete tisknout.

Za malo penez malo muziky, necekal jsem zazraky a dosud byl spokojen ale po tom co jsem zjistil ze tam jejich predrazene cartridge stejne velikosti s vyssim obsahem inkoustu nejdou proto ze je to levny model a muzu je pouzit jen v drazsim modelu SX 230, presto ze neni duvod aby nefungovaly- nikdy vice si uz od Epsonu nic nekoupim.

• cenově přístupná
    • levné cart
    • přiměřený "hluk"
    • celkově nekvalitní
    • neustále je v servise

Ze začátku jsem byla s tiskárnou spojená ale po ani ne půl roce nastaly problémy ty se táhnou až do teď tiskárna je v pravidelných periodách neustále v servise, s tím samým problémem, který servis napoprvé sice uznal ale poté jen ze mě dělá d...la. Proto z osobní zkušenosti radím téhle tiskárně se vyhnout véééélikým obloukem ať už vám v obchodě napovídají cokoliv. Po roce ji mám chuť hodit o stěnu.

• hezká dekorace
    • při kopírování nemusí být zapnutý počítač
    • neustálé zasychání trysek - strašná spotřeby barvy kvůli čištění trysek
    • pomalá
    • usb kabel není součástí balení (toto mě teda hned na začátku hodně dostalo)
    • celá zalepená od výroby
    • po dojítí jedné barvy se tiskárna blokne a nelze tisknout ani černě:( - velmi smutné

Hrozné zklamání. Máme ji na reklamaci a doufám, že ji už nikdy neuvidím. Takový brak jsem asi ještě v životě nekoupila..Vytiskla jsem opravdu málo a kolik to stálo:(Originální tonery jsou hodně drahý a vůbec nic nevydrží. A jak by asi mohly když neustálé zasychání trysek a násladné čištění sebere tolik barvy, až se mi chtělo brečet. Čištění trysek i několikrát týdně. Barvy za skoro 800,- byly v čudu.Teď už budu vybírat opravdu pečlivě. A co mě dostalo nejvíc je to, že když dojde jakákoliv barva, tak se blokne a netiskne ani černě.Tato tiskárna se opravdu hodí jen jako dekorace na stolek a jednou za čas na ní utřít prach.Opravdu nechápu.... Takže doufám, že mi vrátí peníze a já si vyberu lepší (doufám), ale snad nic horšího není....Tuto multifunkční tiskárnu bych doporučila jen svému nejhoršímu nepříteli..dáreček jak stvořený..

• , zakoupeno v KASA.cz

Dobré

• , zakoupeno v Alza.cz

udělá to co má

• , zakoupeno v Expert.cz

zatím nevyskoušen takže nemůžu hodnotit

• Oddělené cartridge
    • USB kabel neni součástí balení,
    • zasychání trysek a nutné čištění,
    • pomalá

Během dvou měsíců jsem musel asi 6x čistit trysky. Vytiskl jsem tak 15 stránek a došla černá barva, protože to čištění strašně žere barvu. Jak ji člověk nepoužívá třeba dva týdny tak to prostě zaschne. Dal jsem ji na reklamaci a jsem zvědavý, co s tím servis udělá. Epson už nikdy nekoupím.

• , zakoupeno v HALSHOP.cz

• cenově dostupná