Canon i-SENSYS MF4690PL

Popis produktu

Parametry produktu

Typ zařízení
laserové
Maximální formát
A4
Barevný tisk
ne
Oddělené náplně
ne
Displej
ne
Automatický podavač
ano
USB
ano
LPT
ano
Wi-Fi
ne
LAN (RJ45)
ano
Bluetooth
ne
Šířka
560 mm
Hloubka
530 mm
Výška
560 mm
Rozlišení scanneru
600 x 600 DPI
Hmotnost
14.3 kg
Automatický oboustranný tisk
ano
Rozlišení tisku
1200 DPI
PictBridge
ne
Čtečka karet
ne

Recenze

  Parametry produktu

  Typ zařízení
  laserové
  Maximální formát
  A4
  Barevný tisk
  ne
  Oddělené náplně
  ne
  Displej
  ne
  Automatický podavač
  ano
  USB
  ano
  LPT
  ano
  Wi-Fi
  ne
  LAN (RJ45)
  ano
  Bluetooth
  ne
  Šířka
  560 mm
  Hloubka
  530 mm
  Výška
  560 mm
  Rozlišení scanneru
  600 x 600 DPI
  Hmotnost
  14.3 kg
  Automatický oboustranný tisk
  ano
  Rozlišení tisku
  1200 DPI
  PictBridge
  ne
  Čtečka karet
  ne

  Popis produktu

  Toto kompaktní všestranné multifunkční zařízení s faxem Super G3 připravené pro provoz v síti poskytuje profesionální výstup ve vysoké kvalitě. Integrované síťové připojení, automatická duplexní jednotka a funkce SEND zajišťují optimální produktivitu pracovní skupiny.

  Kompaktní a kompletní

  Model i-SENSYS MF4690PL představuje kompaktní a elegantní komunikační centrum. Nabízí produktivní a profesionální funkce tisku, faxování, kopírování a barevného skenování v jediné kompaktní jednotce.

  Vestavěná automatická duplexní jednotka

  Praktický vestavěný automatický oboustranný tisk vám ušetří čas i peníze. Snižte náklady na papír a snadno vytvářejte dokumenty a brožury profesionálnějšího vzhledu.

  Integrovaná síťová funkce

  Malé pracovní skupiny mohou sdílet tiskové zdroje pomocí vestavěné karty síťového rozhraní. Vzdálené uživatelské rozhraní umožňuje každému uživateli zjišťovat stav zařízení a sledovat tiskové úlohy prostřednictvím webového prohlížeče.

  Funkce SEND

  Pomocí funkce SEND skenujte barevné dokumenty přímo do e-mailů, sítě, faxu nebo do paměťové jednotky USB. PDF Canon s vysokou kompresí je zdokonalené skenování pro pracovní skupinu rychlé a snadné.

  Podpora PCL5e/6

  Podpora PCL5e/6 zajišťuje bezproblémovou integraci do existujících tiskových prostředí PCL. Naše vlastní tisková technologie UFRII-LT umožňuje vysokou rychlost zpracování a vykreslování.

  Profesionální faxování

  Faxový modem Super G3 fax odesílá faxy rychlostí 3 sekundy na stránku*, což snižuje náklady na komunikaci. V případě, že dojde papír nebo toner, příchozí faxy budou bezpečně uloženy v paměti na 256 stran*. Technologie Ultra High Quality zaručuje čistý přenos grafů, fotografií a textu.

  Zabezpečení a kontrola nákladů

  Kontrolujte a sledujte náklady na faxování a kopírování a chraňte citlivé údaje, jakými je např. obsah adresáře. Model i-SENSYS MF4690PL nabízí vyspělé bezpečnostní funkce sloužící k omezení přístupu na oprávněné uživatele podle ID uživatele nebo ID oddělení.

  Rychlý výstup první stránky

  Využijte výhod výstupu první kopie za pouhých 8,5 sekundy. Téměř ihned po spuštění zařízení můžete začít tisknout nebo kopírovat. Díky funkci Quick First Print je doba zahřívání zařízení při přechodu z režimu spánku prakticky nulová.

  Vysokorychlostní výstup ve vysoké kvalitě

  Získejte dokumenty přesně v ten okamžik, kdy je potřebujete, s rychlostí 20 str./kopií/min. Rozšířené rozlišení tisku 1 200 x 600 dpi zaručuje vysoce kvalitní výstup s ostrým textem a jasnou grafikou.

  Podavač na 35 listů

  Standardní automatický podavač dokumentů na 35 stránek umožňuje snadné kopírování a skenování vícestránkových dokumentů.

  Kazeta vše-v-jednom

  Kazeta vše-v-jednom snižuje požadavky na údržbu a zajišťuje trvale vysokou kvalitu výstupu. Kompaktní kazetu obsahující toner, válec a čisticí jednotky stačí vyměnit, a vaše tiskárna bude zase jako "nová".

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  • V rámci měsíčního celku "Bez papíru to nejde (1)" jsme pro vás zpracovali praktické testy multifunkčních zařízení. Tím p...

   Zobrazit celou recenzi na www.svethardware.cz