Canon Pixma MG7750

• , zakoupeno v MADER.cz

• doporučeno v testu tiskáren
    • osobně zkušenost s jiným produktem nemám
  • , zakoupeno v OKAY.cz

Tiskárnu Canon jsme měli již dříve a byli jsme spokojeni, proto jsme tuto značku výrobku zvolili i nyní. Je to novější typ tiskárny, který je samozřejmě kvalitnější a má více funkcí. Zatím jsme spokojeni.
    Nevýhody- snad jen dražší provoz tisku

Automatický oboustranný tisk
Čtečka karet
Google Cloud Print
Apple AirPrint

Špičkové multifunkční zařízení, které používá systém 6 inkoustů k tisku nádherných fotografií bez kompromisů ohledně rychlosti nebo kvality. Připojte se k inteligentním zařízením a cloudu pomocí intuitivních dotykových ovládacích prvků.

• Užijte si tisk fotografií ve špičkové kvalitě pomocí 6 samostatných inkoustů
  • Okamžitý tisk a skenování s využitím smartphonů nebo tabletů
  • Tisk z oblíbených cloudových služeb a skenování do těchto služeb
  • Nákladově úsporný tisk dokumentů a fotografií zásluhou inkoustů XL
  • Snadné ovládání s velkým intuitivním dotykovým systémem
  • Potisk DVD/CD

• Tiskla přesně 2 roky a 2 měsíce. Nyní již nejde zapnout a při připojení k síti svítí na ovládacím panelu červený trojúhelník.
  • , zakoupeno v MADER.cz

• Dotykový display
    • Potisk CD
    • Nemá zadní přihrádku
  • , zakoupeno v MALL.CZ

výrobek dokonale splňuje moje požadavky

• , zakoupeno v Megapixel.cz

• Jediné zápor je, že na stránkách Canon mají napsanou podporu pro Linux, ale ve skutečnosti to tak není. V Linuxu nelze kvalitně požít, vše musím tisknout ve Widlích, což mě zdržuje a je to zbytečná práce navíc.
    • Běžná multifunkce
    • POZOR. Skener na PIXMĚ MG 6450 odešel necelých 6 týdnů po 2 létě záruce.
    • Oprava odhadnuta na 3000,-.
    • Canon se tváří, že to je normální.

Začínám věřit na kazítka.
    Před koncem záruky doporučuji intenzivní používání a kontrolu všech funkcí.

Ale hlavně doporučuji se tiskárnám PIXMA firmy Canon do budoucna vyhnout. A já to určitě udělám.

• , zakoupeno v OBCHODY-PLUS.cz

• Komplet vyhovuje pro mé domácí potřeby - kvalitní skener ¨
    • kopírka i tiskárna na foto + potisk DVD
    • snad jen pro mne zbytečné některé funkce

Náhrada za doslouživší MG5450. Zkušenosti s předchozím uváděným typem mne vedly opět k nákupu PIXMA MG.

• , zakoupeno v BScom s.r.o.

• dizain, kvalitní tisk
    • dlouho načítá skener oproti předešlému typu
    • dotykový displej velmi citlivý při sebemenším nechtěném dotyku reaguje

.............

• , zakoupeno v CZC.cz