HP Deskjet 3639 F5S43B

Automatický podavač

• hezký design
    • tiskárna má velmi drahé náplně
    • originální náplně vydrží jen pár stránek
    • tiskárna po vyjmutí náplní tiskne opakovaně kontrolní stránky, je třeba stále kalibrovat
    • papír se špatně dává do podavače

Jsem zklamaná. Tiskárna tiskne pomalu, je velmi hlučná, tisk je velmi drahý. Materiál tiskárny je nekvalitní. Plast se ohýbá. Papír se často seká, špatně se dává do podavače.

x

A4
Barevný tisk
Displej
Automatický podavač

HP DeskJet 3639 All-in-One je kvalitní barevná multifunkční inkoustová tiskárna formátu A4 s podporou bezdrátového připojení. Bezokrajový tisk, skenování , kopírování; ideální pro běžné domácí použití, rozlišení černobílého tisku až 1200 x 1200 dpi a barevného 4800 x 1200 dpi, doporučený počet tisků 100-250 za měsíc; rychlost tisku 20/8.5 stran za minutu (koncept/ISO) pro černobílé materiály a 16/6 stran za minutu pro barevné (koncept/ISO), první výtisk cca. 14/17 s (čb/b); možnost použití náplní s větším objemem, USB 2.0 a Wi-Fi.

3zákazníci nedoporučují produkt

x

• nehlučná-spolehlivá

dobrá cena

• , zakoupeno v MALL.CZ

Chybí mě podrobnější a srozumitelnější popis pro práci s produktem

• , zakoupeno v MALL.CZ

• produkt je multifunkční proto doporučuji

Pro dobrou kvalitu doporučuji koupit

• spolehlivá
    • nezjištěna

jednoduché používání

• , zakoupeno v MALL.CZ

Na inkoust velmi jemný a přesný tisk, i barva OK, taktéž skener a kopírka fungují velmi dobře. A nejlepší je bezdrát WiFi direct. Zkrátka za ty to peníze opravdu spokojenost.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• jeste jsem nezjistila, jak zprovoznit oba cartrige, ten barevny se neobjevuje v displeji pri tisku, okenko je "prazdne". Je to zrejme moje chyba/nevedomost /pri spusteni tisku. Pristroj sice barevne tiskne, ale v displeji se cinnost barevne cartrige neobjevuje. Je videt pouze prazdne okenko na prave strane displeje.

Samozrejme doporucuji dal, jsem velice spokojena. Podotykam, ze jsem na ceste k osmdesatce a nemam poradce, takze i zprovozneni dle navodu bylo celkem jednoduche.

• , zakoupeno v Expert.cz

kvalitní za dobrou cenu

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• tiskne pěkně
    • tiskne rychle
    • jednoduchá instalace tiskárny do počítače
    • tiskárna je celkem tichá ( a to nemám zapnutý mód pro tichý tisk)
    • jen pro skenování je nutné do PC nainstalovat nějaký prográmek na skenování

Za cenu, za jakou je tato tiskárna nabízena je to dobrý kup. Pokud někdo nepotřebuje extra super kvalitní tisk tak tato tiskárna mu bude vyhovovat. Jediné mínus je jak jsem psal výše , že v softwaru , který je dodáván s tiskárnou chybí možnost skenování. (software jiné značky tiskárny , kterou jsem měl dříve to umožňoval).
    Celkově jsem za dobu co používám spokojen.