Nejnovější recenze ze sekce Multifunkční zařízení

Ověřený zákazník Svět Počítačů Michaela

Přidáno: 7. listopadu 2023

(naposledy upraveno 7. listopadu 2023)

Zakoupeno v Svět Počítačů

• Kompaktní, nezabírá moc místa
  • Rychlý tisk
  • Může si tisknout více uživatelů, každý že svého zařízení
  • Mírně hlučná
  • Instalace až na několikátý pokus

Doporučuji se obrnit trpělivostí při instalaci, než aplikace tiskárnu vyhledá a připojí. Nevím proč, ale na položená na stolku nechce tisknout, ale když ji dám na zem, tak tiskne. Sice tam při instalaci zmiňují, že se má položit na rovný povrch, ale to je stolek taky. Jinak funguje zatím dobře a hodí se na běžné použití do domácnosti. Spokojenost.

Brother DCP-T426W

Brother DCP-T426W

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v APOLLOs.cz

• Náplně tank jsou super. Mám s nimi zkušenost. Překvapilo mě o kolik méně se u tanku spotřebuje barvy. Jinak jsem s tiskárnou spokojená.
  • I přes nastavení na tiskárně tiskne hodně tmavé fotky. Musím je ještě před tiskem dost upravovat v programu na foto. Dělala mi to i minulá tiskárna Brother. Jinak jsem spokojená.
Canon Pixma TS3452

Canon Pixma TS3452

• Super kousek

Ověřený zákazník Alza.cz Etapa

Přidáno: 6. listopadu 2023

(naposledy upraveno 6. listopadu 2023)

• Nízké náklady na tisk
Brother DCP-L2532DW

Brother DCP-L2532DW

Ověřený zákazník planeo.cz Petr Hrabaň

Zakoupeno v planeo.cz

Dlouho jsem používal produkty HP ( inkoustové tiskárny) HP mi začala vadit jejich přiblblá aplikace (hrůza), poté poslední tiskárna ( HP DeskJet Plus 6075 Ink Advantage All-in-One ) katastrofa, měl jsem starší F2480 ta byla ok, čím novější model tak nic moc.
Brother DCP-L2532DW - používám chvilinku a jsem naprosto spokojen, soft je ok, není otravný jako u HP, scan i tisk na výborné úrovni, mohu všem doporučit, za ty peníze skvělá. Nepoužil jsem přes kabel jen wifi a ta funguje skvěle i tam kde mám slabý signál vše ok, natavení je intuitivní. Doporučuji

Epson EcoTank L3256

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Petr Horský

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• rychlý barevný tisk
  • spousta funkcí
  • možnost propojení přes wi-fi, není třeba kabel
  • Bezúdržbová

S tiskárnou jsem naprosto spokojený, stejnou používáme v práci kde je hodně vytížená a bezproblémová, proto jsem si ji objednal i domů.

• levná
  • tiskne hezky
  • funguje i jako kopírka (bez PC)
  • komplikované nastavení
  • potřebuje wifi, nejde jednoduše připojit k PC a tisknout
  • tisk docela drahý (cca 1Kč na stránku)

Pro občasný domácí tisk OK. U nastavení jsem se dost zapotil, ale poté, co se to povedlo, tak spokojenost. Tisk přímo z mobilu jsem nerozchodil, ale stejně bych to nevyužil.

HP Color LaserJet Pro MFP M283fdw 7KW75A

HP Color LaserJet Pro MFP M283fdw 7KW75A

Přidáno: 5. listopadu 2023

(naposledy upraveno 5. listopadu 2023)

• funguje jak má
  • jednoduché nastavení a obsluha
Brother DCP-1623WE

Canon PIXMA TS9550

Canon PIXMA TS9550

FFK FFK

• Dobrý poměr cena / výkon
  • Apple AirPrint skutečně funguje a to bez jakéhokoliv nastavování.
  • Tiskne slušně.
  • Bezokrajový tisk je fajn.
  • Ovládání přes dotykový displej je OK (není to jak na smartfounu, ale dá se to).
  • Uživatelská přívětivost je OK - práce s tiskárnou je víceméně pohodlná a jednoduchá.
  • Malý zásobník na A4 zepředu (kromě velkého podavače vzadu).
  • Levnější tisk oproti HP (dle udávaných hodnot, jestli taková je i realita nevím)
  • Originální tonery jsou tak levné, že se skoro ani nevyplatí kupovat fake tonery - to oceňuji (zvlášť když člověk vidí že třeba HP tiskárny fake tonery odmítají, takže člověk si ten tisk u nich nemůže ani oblevnit)
  • Je příjemné, že prakticky vše lze dělat i přímo na tiskárně (bez mobilu či PC) - je to docela chytré zařízení - kromě samozřejmých věcí (sken apod.) umí třeba i zobrazit na displeji kolik zbývá inkoustu nebo jaké různé typy inkoustu tam jde vložit, připojí se i na Google Disk.
  • Šablony přímo v tiskárně (na dárkový papír aj.) vytisknutelné na pár kliknutí bez PC či jiného zařízení je líbivá funkce, to asi někdy využijeme.
  • Slibovaný je sken v kvalitě 1200x2400 DPI ale to je taková polopravda, reálně je dost obtížné až nemožní kvalitní scan pořídit, v manuálu to není popsané a ani po týdnu komunikace s "experty" v alze mi nebyli schopní říct jak těch 1200x2400 DPI docílit. Když skenujete z iOS appky kvalita je pouze cca 96 DPI (a nejde to změnit), když skenujete z tiskárny nebo z počítače je kvalita max. 600 DPI. Pouze když si nainstalujete aplikaci "IJ Scan Tool" (windows) a v ní kliknete na "SCAN GEAR", tak se otevře "tajná" aplikace ve které jde zvolit max. 1200 DPI. A výsledek je 1200x1200 DPI (a to i když se snímá celé sklo které je A4+). Ale slibovaných 1200x2400 DPI z toho stejně dostat nelze.

Rozhodovali jsme se mezi touto a "HP Officejet Pro 7740 All-in-One" (také typ "malá kancelářská na A3" - u té nás odradilo že i když je to A3 tiskárna velká jak stodola, tak ani do jednoho šuplíku se nevejde A3, resp. A3 tam jde vložit ale čouhá ven - jako kdo tohle vymyslel?!), ale nakonec zvítězila tato od Canonu, už proto že dosavadní tiskárnu od Canonu máme už asi 10 let a pořád funguje (jen nám chyběl skener a nové funkce jako konektivita přes AirPlay atd.). Ale ta 10 let stará Canonka je z hlediska materiálů opravdu o něčem jiném, ta přežije i atomový výbuch, zatímco u téhle nové je jasné (jak od pohledu, tak i při manipulaci), že tady se člověk jen blbě podívá a hned se něco ulomí. Ale když se s tím člověk smíří (šidí to dnes všichni výrobci, navíc ta cena je přiměřená), tak jinak je tiskárna fajn, hlavně že se na ní dá normálně vše dělat (mám i srovnání s obdobnou tiskárnou od HP a tam je úplně se vším problém - od připojení, přes tisk až po ovládání přes mobil). Zatím jen krátká zkušenost, ale doporučuji.

Epson EcoTank L6490

Canon Pixma TS3450

Canon Pixma TS3450

Ověřený zákazník Alza.cz Josef

Zakoupeno v Alza.cz

Pro domácí využití velmi praktická, dobrá cena - dobrý výkon. Jednoduchá instalace.

Canon PIXMA G3470

Ověřený zákazník Kamerový svět Miluše

Zakoupeno v Kamerový svět

• snadná instalace,
  • nevím o žádné

Tisk v barvě, levné a jednoduché doplňování - na barvách jsem ušetřila 1000,- Kč oproti výměny barev na staré tiskárně. Cena tiskárny v tomto obchodě byla nižší. S dopravou jsem také spokojena.

Brother DCP-1512E

Brother DCP-1512E

Ověřený zákazník Alza.cz Vláďa

Zakoupeno v Alza.cz

• zatím to zkouším ale vypadá to dobře
Canon PIXMA TS5353

Canon PIXMA TS5353

Ověřený zákazník Alza.cz Ivan

Přidáno: 1. listopadu 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Tyrkysová barva tiskárny je pro mne prostě super. Tichý a kvalitní tisk i fotografií, spárování s počítačem jednoduché, a to samé se dá říct i o nastavování tiskárny pro různé režimy tisku.

Časem se možná objeví vyšší náklady na tisk díky poměrně finančně nákladnějším náhradním kazetám. I když samozřejmě záleží na průměrném objemu tisku.

Brother DCP-L3510CDW

Brother DCP-L3510CDW