Nejnovější recenze ze sekce Multifunkční zařízení

Canon Pixma TS3450

Canon Pixma TS3450

Ověřený zákazník vmSHOP s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: včera, 11:49

Zakoupeno v vmSHOP s.r.o.

• Za ty peníze perfektní

Přidáno: 25. července 2024

• Perfektní tiskárna s kvalitním scannerem za super cenu

Tiskárnu jsem měl druhý den od objednání k vyzvedutí v Datartu. Jednoduchá instalace, kterou Vás provádí chytrá tiskárna. Velice kvalitní tisk se skenerem. Oceňuji dotykový displej a přímý tisk z telefonu, to je pecka...

Přidáno: 25. července 2024

• dobrý výrobek,dobrá cena

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. jo.hak

Přidáno: 24. července 2024

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Funguje spolehlivě.

Epson EcoTank L3256

Epson EcoTank L3256

Přidáno: 24. července 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Spokojenost, funguje zatím bezvadně.

Brother DCP-1510E

Canon PIXMA TS6350

Canon PIXMA TS6350

Ověřený zákazník Alza.cz Marie

Zakoupeno v Alza.cz

• Dobrá kvalita za rozumnou cenu

Tomáš S. Tomáš S.

• tichý tisk
  • snadná instalace
  • dotykový display
  • hezký design
  • kvalita fotografií

Instalace tiskárny byla naprosto jednoduchá a snadná. Skvělý pomocník je sice malý, ale praktický dotykový display. Tisk je tichý a v odpovídající rychlosti i ve srovnání k dražším tiskárnám. Fotografie po vytištění jsou perfektní a k nerozeznání od profesionálně vytištěných.

Přidáno: 21. července 2024

• rychlý a kvalitní tisk, přijatelná cena, perfektní oboustranný tisk
  • dlouhá doba prvotní instalace a propojení s telefonem

Perfektní funkce tisku přes mobil, šikovný pomocník, kvalita a rychlost tisku na jedničku.

HP DeskJet 2821e 588Q2B

HP DeskJet 2821e 588Q2B

Přidáno: 20. července 2024

OK

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. jo.hak

Přidáno: 20. července 2024

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Plná spokojenost.

Canon PIXMA TS5351

Canon PIXMA TS5351

Ověřený zákazník Eberry.cz Roman

Přidáno: 19. července 2024

(naposledy upraveno 19. července 2024)

Zakoupeno v Eberry.cz

Je super.

Eva Nekorancová Eva Nekorancová

• tichá
  • snadná instalace
  • oboustranný tisk
  • pěkné barvy
  • větší zásobník na papíry
  • propojení s HP instan ink
  • tisk odkudkoliv
  • tisk i z telefonu
  • trochu velká

HP OfficeJet Pro 8122e All-in-One printer je tiskárna, která je lehce instalovatelná, prakticky vás to provede samo od prvního kroku. Má v sobě vše, co potřebujete, skener, tiskárnu, kopírku a taky fax. Taky jsem ráda, že má ovládací panel, na kterém nastavíte, co chcete dělat, to má předešlá tiskárna neměla. Tisk se mi líbí, taky to, že je zásobník na větší obsah papírů a taky, že umí oboustranný tisk. Skenování a kopírování, je jednoduché. Je tichá. Je vše, co jsem očekávala.
S propojením na HP ink, můžete využívat výhody, na 3 měsíce tisknutí zdarma .
Po vyzkoušení tuto tiskárnu doporučuji i proto, že toto není moje první tiskárna, ani z řady HP.
Z tuto cenu, balík práce a výhod. Doporučuji domů i do menší kanceláře.

Ověřený zákazník Electro World Josef

Zakoupeno v Electro World

• Za přijatelnou cenu dobrá kvalita
Canon PIXMA TS6351

Canon PIXMA TS6351

Ověřený zákazník Alza.cz Petr

• Wi-Fi připojení
  • Dobrá aplikace do telefonu
  • Tištění fotek jak od fotografa
  • Kvalita
Canon i-Sensys MF657Cdw

Canon i-Sensys MF657Cdw

Ověřený zákazník Svět Počítačů Ověřený zákazník

Zakoupeno v Svět Počítačů

Špatně dostupný český manuál, ID a PIN správce pro změnu nastavení jsem musel vyhledat v diskuzích na internetu, v manuálu není uveden.

• inteligentní hlídání inkoustu,
  • velmi rychlý tichý chod,
  • připojení přes wifi bez zbytečných kabelů,
  • tisk přímo z telefonu bez nutnosti zapínat PC,
  • skenování a kopírování na jednom zařízení
  • Nevím o ničem.

Tato tiskárna není mou první multifunkční tiskárnou od značky HP, ale je již třetí multifunkcí v řadě 15 let. Je úžasné sledovat postupem času, jak se s každým výrobkem zvedá komfort a kvalita je zachována. Baví mě nové funkce, inteligentní hlídání inkoustu, velmi rychlý tichý chod, připojení přes wifi bez zbytečných kabelů, tisk přímo z telefonu bez nutnosti zapínat PC, skenování a kopírování na jednom zařízení. Tiskárny HP mě nikdy nepřestanou bavit, překvapovat a uspokojovat.

Anonym Anonym

• tisk na dálku
  • AirPrint
  • služba Instant Ink
  • nemám co vytknout

Když jsem si pořizovala tiskárnu HP OfficeJet Pro 8122e All-in-One, očekávala jsem kvalitní a rychlý tisk, který bude vyhovovat jak mým pracovním, tak i osobním potřebám. Po několika týdnech používání musím říct, že mě tiskárna velmi mile překvapila.
Jedním z hlavních kladů je vysoká produktivita. S vstupním zásobníkem na 225 stránek a rychlostí až 20 str./min se nemusím bát, že budu dlouho čekat na vytištění dokumentů. Automatický podavač dokumentů na 35 listů také šetří čas při skenování nebo kopírování větších množství papírů. Opravdu oceňuji možnost automatického oboustranného tisku, což nejen šetří papír, ale i peníze.
Dalším plusem jsou zástupci na ovládacím panelu, kde 2,7” dotyková obrazovka umožňuje snadné a rychlé ovládání. Jednoduchost a intuitivnost rozhraní je skvělá pro každodenní používání. Funkce tisku z telefonu je velmi užitečná, obzvláště když potřebuji něco rychle vytisknout a nejsem zrovna u počítače.
Co se týče zabezpečení, HP OfficeJet Pro 8122e nabízí pokročilé ochranné funkce proti virům a malwarem, což je v dnešní době nezbytné. Pokročilé skenování v aplikaci HP se službou HP+ je další užitečná funkce, která zjednodušuje správu a sdílení naskenovaných dokumentů.
Posledním, ale neméně důležitým bodem je podpora služby Instant Ink. Předplatné Instant Ink je skutečně pohodlné - inkoust mi přijde až ke dveřím a díky službě HP+ jsem získala 3 měsíce bezplatného přístupu. Už se nemusím obávat, že mi dojde inkoust v nejméně vhodnou chvíli.
Celkově jsem s HP OfficeJet Pro 8122e velmi spokojená. Splnila všechna má očekávání a nabízí mnoho praktických funkcí, které mi usnadňují práci. Tuto tiskárnu mohu rozhodně doporučit všem, kdo hledají spolehlivé a výkonné řešení pro domácí kancelář.

Anonym Anonym

• Cena výkon
  • Nemám co vytknout

HP OfficeJet Pro 8122e All-in-One je klasická domácí multifunkční tiskárna s vestavěnými funkcemi skeneru a kopírky. Nabízí velmi dobré a kvalitní tiskové rychlosti a kvalitní výstupy, což mi vyhovuje - pro lidi pracující z domova a/nebo malým kancelářím jde akorát k ruce. Tiskárna podporuje automaticky oboustranný tisk a umožňuje tisk z telefonu pomocí aplikace HP. V aplikaci také lze vše jednoduše nastavit a tiskárna je tedy vhodná i pro nezkušené uživatele. Kvalita tisku je na vysoké úrovni, a to jak u textu, tak u grafiky. Pokud hledáte spolehlivou tiskárnu pro domácí nebo malé pracovní prostředí, HP OfficeJet Pro 8122e All-in-One je zcela jistě dobrou volbou. Můžete se spolehnout na její kvalitu a výkon.

Canon Pixma MG3650S černá

Canon Pixma MG3650S černá