Nejnovější recenze ze sekce Multifunkční zařízení

Epson Expression Home XP-3150

HP LaserJet M140w 7MD72F

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. července 2024

Zakoupeno v planeo.cz

• Čistý tisk a lehká instalace produktu

Ověřený zákazník IT Děčín, s.r.o. Radek

Přidáno: 10. července 2024

Zakoupeno v IT Děčín, s.r.o.

• Pro domácí použití perfektní

Jestliže používám tiskárnu jen občas, oproti inkoustové tiskárně nemusím mít žádné obavy ze zaschnutí inkoustu a z toho důvodu jakékoliv nevyváženosti barev a nedokonalosti tisku nebo opakovaného tisku než se všechny barvy "rozjedou". Pokud chci mít kvalitu v každém okamžiku, je pro mě lepší investovat do laserové multifunkční tiskárny.

Michaela MiKa Kachtíková Michaela MiKa Kachtíková

Přidáno: 9. července 2024

• Oboustranný tisk. rychlost a kvalita tisku, design tiskárny, citlivý a rychle reagující dotykový displej na tiskárně.
  • Nemožnost se připojit přes WI-FI do aplikace Hp smart.

HP Officejet Pro 8122e mě nadchla nejen svou funkčností, ale i krásným designem. Tiskárna je sice větších rozměrů, ale její moderní a elegantní vzhled ji činí perfektním doplňkem pro každou domácnost i kancelář. Citlivý dotykový displej s krásnými barvami je snadno ovladatelný a intuitivní.

Kvalita tisku je úžasná – barvy jsou jasné a detaily ostré, takže výsledky vypadají jako skutečné fotografie. Rychlost tisku je dalším velkým plusem, stránky jsou vytištěny velmi rychle a bez zbytečného čekání.

Instalace mi dala trochu zabrat, aplikace HP Smart mi tentokrát nechtěla tiskárnu najít, ale po připojení tiskárny kabelem šlo vše hladce. Oboustranný tisk je funkce, kterou jsem si okamžitě zamilovala, protože šetří čas i papír. S touto tiskárnou jsem velmi spokojená a vřele ji doporučuji všem, kdo hledají výkonnou a spolehlivou tiskárnu pro domácí i kancelářské použití.

Zakoupeno v Alza.cz

Nelze současně mít připojenou tiskárnu přes USB k jednomu a WiFi druhému počítači. U minulé tiskárny HP 5820 to bylo možné.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• oboustranný tisk
  • služba Instant Ink
  • bezdrátový tisk odkudkoliv

Vlastníme s manželem menší webshop, a proto je tiskárna nezbytnou součástí naší kanceláře. Měli jsme tiskárnu HP, která bohužel nepřežila pád polic na skladě a vyměnili jsme ji za Epson. Zdálo se nám, že obě byly v porovnání v podstatě stejné, ale servis Instant Ink nám chyběl. Když jsme viděli nabídku tiskárny HP OfficeJet Pro 8122e, neváhali jsme a vrátili jsme se zpět k HP. Co nás přesvědčilo nejvíce? Funkce, které jsou pro nás neodmyslitelné. Rychlost a kvalita tisku. Snadný oboustranný tisk. Možnost tisknout menší formáty (A5 objednávky) a rychle scanovat reklamační dokumenty. Práce na dálku nám neuvěřitelně šetří čas a tím i peníze. Ještě se plně neorijentuju v nových bezpečnostních funkcích, ale jistě je uvítáme, vzhledem k tomu, že tiskněme i delikátní GDPR informace.

Michaela Pavlíková Michaela Pavlíková

• Tisk, kopírování, a skenování
  • Bezdrátové připojení
  • Rychlost tisku

S moderní inkoustovou multifunkční tiskárnou HP OfficeJet Pro 8122e je radost pracovat. Je totiž vybavena celou řadou chytrých funkcí, které vám v součtu ušetří mnoho času. Jistě oceníte možnost připojení přes USB nebo LAN, ale spíše vám doporučíme zapomenout na kabeláž a tiskárnu připojit k WiFi. S tímto moderním způsobem připojení jsou totiž podporované protokoly Apple AirPrint nebo WiFi Direct Print. Tiskárna navíc podporuje inovativní služby HP Instant Ink a HP+.

Anonym Anonym

• Oboustranný tisk
  • oddělené barvy
  • vrchní podavač
  • snadná instalace
  • tisk na dálku
  • živé barvy tisku
  • Zatím nic

Tiskárna HP OfficeJet Pro 8122e mě mile překvapila krásným tiskem a živými barvami. Oceňuji u ní vrchní automatický podavač na skenování a velké plus je i automatický oboustranný tisk. Vyzkoušeli jsme tisk na dálku z telefonu a věřím, že tuto funkci budeme často využívat, nejen pro tisk fotek a dokumentů z telefonu.

Ovládání je velmi jednoduché a i instalace pro mě byla snadná. To, čeho jsem se nejvíce obávala, proběhlo hladce. Tiskárna zvládá i tisk obrázků a fotografií na jedničku, vše je krásné a detailní.

Velmi mě překvapila služba Instant Ink, která při koupi nové tiskárny poskytuje tři měsíce tisku zdarma. Mám tak možnost tiskárnu skvěle poznat a vše si nastavit, aby byl tisk efektivní i po skončení bezplatného období.

Samostatné cartridge oceňuji, protože mé firemní logo obsahuje hodně žluté. Vyměnila jsem svou starou tiskárnu za tuto, protože není ekonomické mít společnou cartridge na všechny barvy. Velké plus je, že každá barva je zvlášť.

Celkově hodnotím tuto tiskárnu velmi pozitivně a zatím nemám nic, co bych jí vytkla.

Milan Milan

• Funguje
  • Rychlá intuitivní instalace
  • Služba instant ink je skvělá
  • Asi nic

Tiskárna je naprosto skvělá, kvalitní tisk, zprovoznit jí dokáže úplně netechnický tip, sama tiskárna navede, jediné co mi chybí už jsou jen hodiny když je na tiskárně tak pěkný displej.
Vysoká produktivita (vstupní zásobník na 225 stránek, až 20 str./min a automatický podavač dokumentů na 35 listů)
Automatický oboustranný tisk
Zástupci na ovládacím panelu, které šetří čas (2,7” dotyková obrazovka)
Produktivita na cestách (tisk z telefonu) -osobně vyzkoušeno a fakt to funguje
Zdokonalené zabezpečení (ochrana před viry a malwarem)
Pokročilé skenování v aplikaci HP se službou HP+
Podpora služby Instant Ink (s předplatným Instant Ink ti přijde inkoust až ke dveřím a se službou HP+ můžeš získat 3 měsíce bezplatného přístupu ke službě Instant Ink!) -službu HP instant ink používám asi 3 roky a takzéž doporučuji
Jediné co tak skenování je celkem pomalé , a pořád mi chybí ty hodiny když už je tam ten displej

Canon PIXMA TR4650

Canon PIXMA TR4650

Ověřený zákazník planeo.cz pepan

Přidáno: 8. července 2024

(naposledy upraveno 8. července 2024)

Zakoupeno v planeo.cz

pracuje jak má, zatím žádný problém

HP OfficeJet Pro 9010e 257G4B Instant Ink

HP OfficeJet Pro 9010e 257G4B Instant Ink

Multifunkce

HP DeskJet 2820e 588K9B

HP DeskJet 2820e 588K9B

Ověřený zákazník HPmarket.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. července 2024

(naposledy upraveno 7. července 2024)

Zakoupeno v HPmarket.cz

Vyhody

Brother DCP-T720DW

Brother DCP-T720DW

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. července 2024

• Inkoust doplnitelný z lahviček
  • Velikost (vzhledem k tomu, co všechno umí)
  • Automatický podavač při skenování více stránek (i když skenuje jen jednu stranu, pro oboustranný sken se musí úloha dodělat v PC)
  • Vysokorozlišovací skenování 1200 dpi
  • Šikovný software (hlavně na sken, ale i na aktualizace)
  • Síťový kabel (typ "mickey mouse" - 320C5) vede do tiskárny z boku a dodaný kabel má přímou koncovku, takže to pak dost zvětšuje nejdelší rozměr - šířku. Aby se nám tak tiskárna vešla na komodu, museli jsme si pořídit kabel s lomenou koncovkou.

Tiskárna splnila veškerá očekávání, některá i předčila

Ověřený zákazník CESAR TRADE, s.r.o. Registrovaný uživatel

Přidáno: 3. července 2024

Zakoupeno v CESAR TRADE, s.r.o.

Zatím ..krátká doba...

Marta Neumannová Marta Neumannová

Přidáno: 3. července 2024

(naposledy upraveno 3. července 2024)

• Tisk na dálku
  • Oddělené cartridge
  • Oboustranný tisk
  • Horní podavač
  • Tichá a rychlá
  • Velmi snadná instalace
  • zatím vůbec nic

Při výběru nové domácí tiskárny jsem měla vysoké nároky a pečlivě jsem vybírala, kterou si pořídit. HP OfficeJet Pro 8122e All-in-One splnila všechny mé požadavky a očekávání, a proto bych se s vámi ráda podělila o své zkušenosti.

Vysoká produktivita
Tiskárna nabízí vysokou produktivitu, která je pro mě klíčová. Vstupní zásobník na 225 stránek a rychlost tisku až 20 str./min mi umožňují efektivně zvládat velké tiskové úlohy. Automatický podavač dokumentů na 35 listů je skvělým pomocníkem při skenování a kopírování většího množství dokumentů.

Automatický oboustranný tisk
Automatický oboustranný tisk je pro mě nutností, jelikož často tisknu různé materiály pro své zákaznice. Tento praktický prvek mi šetří čas i papír, což oceňuji zejména při rozsáhlejších tiskových úlohách.

Zástupci na ovládacím panelu
Ovládací panel s 2,7” dotykovou obrazovkou a zástupci pro rychlý přístup k funkcím tiskárny mi šetří čas. Uživatelské rozhraní je intuitivní a snadno ovladatelné, což zjednodušuje každodenní používání.

Produktivita na cestách
Možnost tisku z telefonu využívám často, zejména pro svou dceru, když potřebuje něco vytisknout do školy, nebo když pracuji mimo domov a potřebuji si poslat tiskové úlohy domů. Tato funkce je velmi pohodlná a usnadňuje mi práci.

Zdokonalené zabezpečení
Tiskárna nabízí zdokonalené zabezpečení, které chrání před viry a malwarem. Toto mě uklidňuje, protože vím, že mé dokumenty jsou v bezpečí.

Pokročilé skenování v aplikaci HP se službou HP+
Pokročilé skenování v aplikaci HP se službou HP+ je další výhodou této tiskárny. Aplikace je snadno ovladatelná a umožňuje mi rychle a efektivně skenovat dokumenty přímo do mého zařízení.

Podpora služby Instant Ink
Podpora služby Instant Ink je fantastická. S předplatným Instant Ink mi inkoust přijde až ke dveřím, a se službou HP+ jsem získala 3 měsíce bezplatného přístupu ke službě Instant Ink. Tato výhoda mi ušetřila spoustu času a starostí s objednáváním inkoustu.

Celkově musím říci, že tiskárna HP OfficeJet Pro 8122e All-in-One mě mile překvapila. Kvalita tisku je vynikající – barvy jsou krásné, tisková hlavice nepřeskakuje ani při ozdobném písmu a tisk je velmi tichý. Měla jsem vždy tiskárny jiných značek, ale HP jsem si oblíbila a jsem s ní velmi spokojená. Tuto tiskárnu mohu vřele doporučit všem, kteří hledají spolehlivého a výkonného pomocníka do domácnosti nebo kanceláře.

Brother DCP-L2622DW

Brother DCP-L2622DW

Zakoupeno v Alza.cz

• Snadná instalace a vše funguje jak má.

Pokud vydrží tak paráda

Brother DCP-T525W

Brother DCP-T525W

• Rychlá, levná , není hlučná, jednoduché ovládání
  • Mohla mít větší zásobník na papír - nicméně to není zas taková katastrofa :o)

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 2. července 2024

• oboustranný tisk
  • rychlost tisku
  • velký zásobník
  • bezdrátový tisk
  • Instant Ink service

Tiskárna HP OfficeJet Pro byla doručena rychlostí blesku. Jsem nadšená vyměnit naši starou tiskárnu, která nedokázala oboustranný tisk. Za to tahle nová kamarádka, ta to umí. Těším se na ušetřený čas a tisk na dálku. Tiskárna bude umístěna v místnosti pro server, a proto je bezdrátový tisk absolute must. Začali jsme tisknout manuály pro naše produkty a překvapila nás rychlost tisku, a to i při oboustranném tisku. Velikost zásobníku zatím bohatě stačí. Displej je snadno ovladatelný, jednoduchý k pochopení, reaguje rychle. Jakmile dojdou předkoupené barvy, zvolíme variantu HP+ se službou Instant Ink.

Tiskárna HP OfficeJet Pro je skvělou volbou pro každého, kdo potřebuje spolehlivé a rychlé řešení pro oboustranný tisk. Díky bezdrátovému připojení umožňuje pohodlný tisk z různých zařízení bez nutnosti fyzického připojení. Navíc s programem HP+ a službou Instant Ink je zajištěn neustálý přísun inkoustu, což eliminuje starosti s jeho docházením.

Canon MAXIFY MB2150

Canon MAXIFY MB2150

Ověřený zákazník vypocetnitechnika.eu casioalex

Přidáno: 1. července 2024

Zakoupeno v vypocetnitechnika.eu

• cena a rychlost doručení

Přidáno: 28. června 2024

Zakoupeno v Alza.cz

za tu cenu je to dobra tiskarna

Zobrazuji 161 - 180 ze 500 recenzí 1...7 8 [ 9 ] 10 11...25