Nejnovější recenze ze sekce Multifunkční zařízení

HP Color LaserJet Pro MFP M283fdw 7KW75A

HP Color LaserJet Pro MFP M283fdw 7KW75A

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. listopadu 2023

(naposledy upraveno 5. listopadu 2023)

• funguje jak má
  • jednoduché nastavení a obsluha
Brother DCP-1623WE

Canon PIXMA TS9550

Canon PIXMA TS9550

FFK FFK

• Dobrý poměr cena / výkon
  • Apple AirPrint skutečně funguje a to bez jakéhokoliv nastavování.
  • Tiskne slušně.
  • Bezokrajový tisk je fajn.
  • Ovládání přes dotykový displej je OK (není to jak na smartfounu, ale dá se to).
  • Uživatelská přívětivost je OK - práce s tiskárnou je víceméně pohodlná a jednoduchá.
  • Malý zásobník na A4 zepředu (kromě velkého podavače vzadu).
  • Levnější tisk oproti HP (dle udávaných hodnot, jestli taková je i realita nevím)
  • Originální tonery jsou tak levné, že se skoro ani nevyplatí kupovat fake tonery - to oceňuji (zvlášť když člověk vidí že třeba HP tiskárny fake tonery odmítají, takže člověk si ten tisk u nich nemůže ani oblevnit)
  • Je příjemné, že prakticky vše lze dělat i přímo na tiskárně (bez mobilu či PC) - je to docela chytré zařízení - kromě samozřejmých věcí (sken apod.) umí třeba i zobrazit na displeji kolik zbývá inkoustu nebo jaké různé typy inkoustu tam jde vložit, připojí se i na Google Disk.
  • Šablony přímo v tiskárně (na dárkový papír aj.) vytisknutelné na pár kliknutí bez PC či jiného zařízení je líbivá funkce, to asi někdy využijeme.
  • Slibovaný je sken v kvalitě 1200x2400 DPI ale to je taková polopravda, reálně je dost obtížné až nemožní kvalitní scan pořídit, v manuálu to není popsané a ani po týdnu komunikace s "experty" v alze mi nebyli schopní říct jak těch 1200x2400 DPI docílit. Když skenujete z iOS appky kvalita je pouze cca 96 DPI (a nejde to změnit), když skenujete z tiskárny nebo z počítače je kvalita max. 600 DPI. Pouze když si nainstalujete aplikaci "IJ Scan Tool" (windows) a v ní kliknete na "SCAN GEAR", tak se otevře "tajná" aplikace ve které jde zvolit max. 1200 DPI. A výsledek je 1200x1200 DPI (a to i když se snímá celé sklo které je A4+). Ale slibovaných 1200x2400 DPI z toho stejně dostat nelze.

Rozhodovali jsme se mezi touto a "HP Officejet Pro 7740 All-in-One" (také typ "malá kancelářská na A3" - u té nás odradilo že i když je to A3 tiskárna velká jak stodola, tak ani do jednoho šuplíku se nevejde A3, resp. A3 tam jde vložit ale čouhá ven - jako kdo tohle vymyslel?!), ale nakonec zvítězila tato od Canonu, už proto že dosavadní tiskárnu od Canonu máme už asi 10 let a pořád funguje (jen nám chyběl skener a nové funkce jako konektivita přes AirPlay atd.). Ale ta 10 let stará Canonka je z hlediska materiálů opravdu o něčem jiném, ta přežije i atomový výbuch, zatímco u téhle nové je jasné (jak od pohledu, tak i při manipulaci), že tady se člověk jen blbě podívá a hned se něco ulomí. Ale když se s tím člověk smíří (šidí to dnes všichni výrobci, navíc ta cena je přiměřená), tak jinak je tiskárna fajn, hlavně že se na ní dá normálně vše dělat (mám i srovnání s obdobnou tiskárnou od HP a tam je úplně se vším problém - od připojení, přes tisk až po ovládání přes mobil). Zatím jen krátká zkušenost, ale doporučuji.

Epson EcoTank L6490

Canon Pixma TS3450

Canon Pixma TS3450

Ověřený zákazník Alza.cz Josef

Zakoupeno v Alza.cz

Pro domácí využití velmi praktická, dobrá cena - dobrý výkon. Jednoduchá instalace.

Canon PIXMA G3470

Ověřený zákazník Kamerový svět Miluše

Zakoupeno v Kamerový svět

• snadná instalace,
  • nevím o žádné

Tisk v barvě, levné a jednoduché doplňování - na barvách jsem ušetřila 1000,- Kč oproti výměny barev na staré tiskárně. Cena tiskárny v tomto obchodě byla nižší. S dopravou jsem také spokojena.

Brother DCP-1512E

Brother DCP-1512E

Ověřený zákazník Alza.cz Vláďa

Zakoupeno v Alza.cz

• zatím to zkouším ale vypadá to dobře
Canon PIXMA TS5353

Canon PIXMA TS5353

Ověřený zákazník Alza.cz Ivan

Přidáno: 1. listopadu 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Tyrkysová barva tiskárny je pro mne prostě super. Tichý a kvalitní tisk i fotografií, spárování s počítačem jednoduché, a to samé se dá říct i o nastavování tiskárny pro různé režimy tisku.

Časem se možná objeví vyšší náklady na tisk díky poměrně finančně nákladnějším náhradním kazetám. I když samozřejmě záleží na průměrném objemu tisku.

Brother DCP-L3510CDW

Canon PIXMA TS5151

Ověřený zákazník Alza.cz wasula3

Přidáno: 29. října 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Tiskárna zatim nebyla instalována,stane se tak až zítra,uvidíme,jak bude fungovat.

Ověřený zákazník Svět Počítačů Tieger

Zakoupeno v Svět Počítačů

Tiskárnu jsme vybíral docela dlouho a nakonec i po přečtení recenzí jsme vybral tiskárnu HP Smart Tank 580. Je to z důvodu inkoustových náplní, které je možné doplnit do zásobníku pro inkoust, dále díky ceně náplní a to i originálních. Po týdenním tisknutí jsem s tiskem, skenerem a kopírováním spokojen. Tiskárna splnila moje očekávání. Výhodou bylo i množství přibaleného inkoustu 3x135ml černé a 3x50ml barevné náplně. Pro domácí i případně pro menší firmy je tato tiskárna ideální a mohu doporučit.

Pantum M6500

HP Color LaserJet Pro MFP M479dw W1A77A

HP Color LaserJet Pro MFP M479dw W1A77A

Ověřený zákazník Svět Počítačů Míra

Přidáno: 28. října 2023

(naposledy upraveno 22. listopadu 2023)

Vše je OK .

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25